На якому морі краще провести відпустку.

10-29-2018

На якому морі краще провести відпустку.

Жовтень – один з кращих місяців в році у всьому світі. На пляжних курортах тепло і затишно, а подорож в гори захопить будь-якого, навіть найвибагливішого туриста. Велика кількість фарб на деревах, блакитний прозорий повітря, яскраве сонечко – життя хороша, особливо якщо правильно продумати свій жовтневий маршрут. У жовтні прекрасна погода встановлюється у багатьох теплих країнах. Зловити ще трохи літа Ви зможете в Єгипті. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі вот тут.
Відпочинок буде незабутнім, навіть якщо Ви візьмете з собою свого малюка – сонце і море зміцнять його імунітет перед довгою зимою. Поїздка в Єгипет залишить незабутні враження від пляжного відпочинку з комфортною температурою води і повітря, від екскурсій по історичних місцях, від добре продуманої анімацією. Приємно здивують і ціни на проживання в чудових готелях з високим рівнем обслуговування. Об’єднані Арабські Емірати теж занурять Вас у літо. У жовтні в ОАЕ священний місяць Рамадан.
Це означає, що вводяться деякі обмеження на розваги, спиртне, громадські заходи. Правда, Ваш готельний номер ці обмеження не торкнуться. А в Дубаї туристична зона і зовсім вільна від будь – яких обмежень. В Марокко в жовтні жарко і сонячно, дощі малоймовірні. Вечорами прохолодно завдяки великій різниці денних і нічних температур. До кінця місяця море вже неспокійно, тому відпускникам з маленькими дітьми краще вибрати інше місце для відпочинку. Чудово можна провести відпустку в казковому Тунісі.