Морська піхота США створить роботи-вантажівки

0
322

Лабораторія ведення бойових дій Корпусу морської піхоти (MCWL) США займається розробкою дистанційно-керованих вантажівок, які будуть використовуватися для доставки боєприпасів, харчів і інших видів вантажів. Лабораторія має намір створити щонайменше два варіанти роботів-вантажівок, включаючи семитонную машину.

Перші випробування заплановані на 16-20 травня 2011 року. Вони відбудуться на військовій базі Форт Пиккет у Вірджинії. У випробуваннях буде приймати участь дистанційно-керована машина і командна машина, в якій буде перебувати оператор робота. Роботи не будуть мати бронювання, однак сенсори, встановлені на них, будуть розташовані з урахуванням встановлення броні. Наступний етап випробувань відбудеться у вересні 2011 року, а завершальний – в 2012 році.

Згідно з планами військових, один оператор за допомогою комп’ютера зможе керувати двома роботами-вантажівками, перебуваючи в окремій командного машині. При цьому число бійців, зайнятих у транспортуванні вантажів буде значно скорочено. Сам робот-вантажівка буде оснащений різними сенсорами і камерами і зможе переміщатися зі швидкістю до 72 кілометрів на годину, повідомляє Lenta.ru.