Китайці скопіювали австрійську село

0
518

Ідилічна австрійська село так вразила китайських архітекторів, що вони вирішили зробити її копію в своїй країні. Однак люди, які живуть в місці, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, далекі від захвату.

Жителі австрійського села Гальштат, населення якої становить 800 осіб, обурені. Якась китайська компанія має намір скопіювати дане місце, в тому числі знамените озеро, побудувавши копію в китайській провінції Гуандун.

Гальштат

За словами бургомістра комуни Олександра Шольца, в останні кілька місяців китайські архітектори активно відвідували село, приховане складаючи її план. «Жителі були не дуже задоволені, дізнавшись, що відбувається за їх спинами», – заявив бургомістр в інтерв’ю німецькому інформаційному агентству DPA. – «Провести «розвідку» китайським архітекторам було не дуже складно, оскільки в Гальштат щороку приїжджають до 800 тис. туристів».

Гальштат

Китайські компанії не перший раз копіюють європейські пам’ятки. Так в 2005 році китайські архітектори скопіювали Дорчестер, а два роки пізніше поблизу Шанхая з’явився Thames Town з 66-метрової церквою, повторює вигляд кафедрального собору в Брістолі, повідомляє Spiegel.

Гальштат
Гальштат