Китай побудує величезний іподром за 4 млрд. доларів

0
500

Влада Китаю має намір побудувати величезний комплекс вартістю 4 млрд. доларів, де будуть проводитися кінські скачки. Комплекс буде розташовуватися поруч з портовим містом Тяньцзінь. Будівництво споруди пов’язано з зростаючим інтересом до даного виду спорту, який протягом майже 60 років перебував під забороною.

Амбітний проект, розрахований на 10 років, буде реалізовуватися за участі девелоперських компаній з Дубая. Якщо ідею будівництва комплексу Tianjin Horse City вдасться здійснити, тут з’являться коледж за навчання верховій їзді, центр з розведення коней, фабрика по виробництву кормів, іподром, а також 7-зірковий готель і великі трибуни. Для будівництва китайський уряд запросило дубайську компанію Meydan, построившую найбільший кінно-спортивний комплекс.

Роботи по спорудженню Tianjin Horse City почнуться в наступному місяці. До кінця 2011 року буде збудовано центр по підготовці наїзників площею 2,6 кв. км, кінний завод і фабрика по виробництву кормів. В перший рік навчання в коледж буде зараховано близько 1 тис. студентів. Також у комплексі буде розташовуватися центр по аукціонної продажу коней. Щорічно тут будуть продавати 700 коней. Пізніше поруч з’явиться готель на 3,6 тис. осіб. Китайські власті вважають, що комплекс дозволить створити 20 тис. робочих місць, повідомляє Telegraph.