Китай готує конкурента МКС

0
311

Китай оголосив про плани будівництва 60-тонної тримодульній космічної станції, а також розробки вантажного космічного корабля для доставки до станції вантажів. Назва станції, яка повинна бути готова до 2020 року, поки не обрано. Згідно представленої журналістам інформації, станція буде складатися з головного модуля і двох допоміжних модулів, де будуть проводитися експерименти.

Основний модуль буде мати довжину 18,1 м, його діаметр буде досягати 4,2 м, стартова маса – від 20 до 22 т. Він буде запущений в космос першим. Після цього до нього будуть відправлені два експериментальних модуля, кожен довжиною 14,4 м, такого ж діаметру і з такою ж стартовою масою, що і головний модуль.

Китайская космическая станция

60-тонна космічна станція буде відносно невеликою порівняно з МКС, маса якої 419 т, або орбітальною станцією «МИР» масою 137 т, кажуть китайські фахівці.

Китайская космическая станция

Крім космічної станції Китай має намір розробити вантажний космічний корабель. Його максимальний діаметр складе 3,35 м при стартовій масі 13 т.

Китайская космическая станция

Назва космічної станції пропонується вибрати за допомогою голосування. Кожен охочий може запропонувати свій варіант. Пропозиції прийматимуться до 25 липня 2011 року на сайті www.cmse.gov.cn. Підсумки голосування будуть підведені в кінці вересня цього року, повідомляє CNTV.

Китайская космическая станция
Китайская космическая станция
Китайская космическая станция