купить новый автомобиль в кредит

1-15-2017

Пропоную Вам купить новый автомобиль в кредит . На цьому сайті дуже вигідні умови кредитування.

машина
В останні місяці помітно пожвавився ринок автокредитування. Банки знижують процентні ставки для бажаючих придбати автомобіль в кредит, пропонують нові програми позик на покупку іномарок та автомобілів вітчизняного виробництва, як нових, так і з пробігом, активно співпрацюють з дилерами та автосалонами.

РАДАБАНК- один з найбільш популярних видів банківських споживчих кредитів. Стандартний або класичний автокредит банки зазвичай надають на термін від 1 до 5 років, при цьому потрібно мінімальний пакет документів, заявка розглядається досить швидко (протягом 1-5 днів), відсоткова ставка нижче, ніж при інших видах кредитування (від 12%), перший внесок в основному 10-30%.

Кредит на придбання автомашини можна оформити у великому автосалоні без звернення в банк або в автосалоні компанії-дилера, яка працює з банками за програмою автокредитування. Можна відразу звернутися в банк і дізнатися, чи є можливість взяти автокредит на покупку нової машини і видає він автокредит без початкового внеску. Банк називає автосалон і вказує конкретну марку машини, купівлю якої може кредитувати, а також страхову компанію для оформлення страховки.

Зазвичай для придбання автомобіля в кредит потрібно подати цивільний паспорт і водійські права або інший документ, що посвідчує особу. Банки можуть запросити також копію трудової книжки або трудового договору, завірену роботодавцем і довідку про доходи.

Вимоги до позичальника сьогодні досить серйозні. Одне з основних – підтвердження його платоспроможності, щоб надалі не виникло проблем з поверненням боргу по автокредиту. Це може бути довідка про доходи у вільній формі .Часто береться до уваги постійна реєстрація, офіційна зайнятість, трудовий стаж.

Збираючись брати позику на покупку машини, слід бути готовим до того, що автокредит банк зможе надати лише за умови страхування машини .Зазвичай кредит видається під заставу придбаного автомобіля.

Чим менше сума початкового внеску, тим більшою буде переплата за автомобіль в кредит. Зазвичай перший внесок становить від 10% до 50% повної вартості автомобіля.

Непоганим вважається кредит з відсотковою ставкою не більше 12-14% річних в гривнях або 10-12% – у валюті. Найдорожчий варіант кредитування – експрес-кредит (швидкий кредит без довідок про доходи).

Автокредит без початкового взноса привлекает людей, у яких немає накопичень. Для оформлення потрібні мінімальні кошти – на страховку, встановлення сигналізації. Після кризи банки, навчені досвідом неповернення кредитного боргу, висувають до позичальників по автокредиту більш жорсткі вимоги. Сьогодні досить важко знайти банки, які надають кредитування без першого внеску.

РАДАБАНК, який співпрацює з 200 автосалонами популярних брендів, надає індивідуальні кредити за спрощеною схемою громадянам старше 18 років на купівлю автомашин у офіційних дилерів.

Пропозицій автокредитування – безліч, можна і розгубитися, пропустити якісь важливі нюанси. Як швидко вибрати оптимальний для себе вигляд автокредиту? Можна вдатися до допомоги фахівців – кредитних брокерів. Наприклад, в Києві менеджери  в лічені години підшукають кілька варіантів покупки автомобіля в кредит з найбільш приемлемымой для клієнта процентною ставкою і сумою початкового внеску, графіком погашення і можливістю відстрочки.