Компанія Fleetguard

11-12-2016

Компанія Fleetguard була заснована в 1958 році в американському штаті Індіана як підрозділ компанії Cummins, визнаного лідера у сфері виробництва дизельних двигунів. Підрозділ, що складався всього з двох штатних співробітників, займалося розробкою систем фільтрації для двигунів Cummins.Рекомендую Вам компанію Fleetguard, де Ви сможете придбати якісні автомобільні фільтри.

Вже до 1963 році компанія стала самостійною і отримала ім’я Fleetguard. З цього моменту починається виробництво фільтрів для інших компаній. У 1976 році були відкриті дистриб’юторські центри в Бельгії та Австралії. У 1981 році – відкрито дистриб’юторський центр і завод з виробництва фільтрів у Франції. 1996 рік – відкрито дистриб’юторський центр і завод з виробництва фільтрів в Південній Африці. Важливою подією для Fleetguard є покупка в 1998 році компанії NELSON – виробника систем забору повітря та систем очищення вихлопних газів.

Fleetguard сьогодні – це 23 виробничих об’єкта в дев’яти країнах, 15 дистриб’юторських центрів, три спільні підприємства та більше 23 тисяч дистриб’юторів, розташованих на всіх континентах планети. Серед постійних клієнтів фірми – такі гранди європейської та світової індустрії, як Mercedes-Benz, Volvo, DAF, Ford, Hitachi і багато інших.

Компанія Fleetguard перетворилася в одного з світових лідерів по проектуванню і виробництву систем повітрозабору для важкої техніки, систем фільтрації і обробки вихлопів.

Продукція компанії Fleetguard

Сьогоднішня продукція Fleetguard – це виготовлені з використанням новітніх технологій повітряні, паливні і гідравлічні фільтри, фільтри систем охолодження, повний асортимент продукції для експлуатації в екстремальних кліматичних умовах, всілякі супутні інструменти та аксесуари. В цілому асортимент продукції компанії налічує понад п’ять тисяч найменувань високоякісних виробів.

Передові технологічні розробки дозволяють Fleetguard впевнено займати провідні позиції на світовому ринку фільтраційних систем, навіть в умовах жорсткої конкуренції:

концепція фільтрів накручивающегося типу скорочує час простою двигуна та зменшує втрати масла;
технологія перепускних фільтрів збільшує інтервали між сервісним обслуговуванням і, як наслідок, термін експлуатації двигуна;
саме Fleetguard першою почала використовувати в фільтрах систем охолодження хімічні реактиви, що забезпечують кращий захист двигуна і спрощують його експлуатацію;
за рахунок використання водно-сепараційний систем значно поліпшується продуктивність і забезпечується найкраща захист компонентів паливних систем.
Завдяки широкому застосуванню інновацій Fleetguard вдалося в буквальному сенсі трансформувати всю індустрію паливних систем для важкої техніки, а також підняти на якісно новий рівень систему обслуговування клієнтів.
Ще одним досягненням, яким по праву може пишатися компанія Fleetguard, стало створення нового багатошарового фільтруючого матеріалу – Stratapore, що забезпечує високу ефективність фільтрації і збільшує термін експлуатації двигуна. Stratapore складається з п’яти шарів (один шар целюлози, три – поліестеру і додатковий захисний шар). Результати випробувань показали, що Stratapore затримує забруднювачі як мінімум в два рази ефективніше традиційних фільтруючих матеріалів. Сьогодні цей матеріал широко застосовується для виробництва масляних і паливних фільтрів.

Фахівці Fleetguard розробили не мають аналогів об’єднані полнопоточные\байпассные масляні фільтри з використанням унікальної у своєму роді технології Ventury, завдяки якій стало можливим забезпечити чистоту двигуна і продовжити термін його експлуатації. Фільтри EcoClean, які можна повторно використовувати після чищення, зменшують проблеми з утилізацією. Центрифужні сепаратори, в яких використовується запатентована Fleetguard технологія Cone StaC, забезпечують принципово новий ступінь ефективності фільтрації та ресурсоємності.