Катар представив дизайн стадіонів для ЧС-2022

0
524

Катар має намір брати участь у конкурсі на право проведення чемпіонату світу з футболу в 2022 році. В рамках цієї ініціативи країна представила 5 проектів стадіонів, які передбачається побудувати, якщо заявка Катару виявиться найбільш привабливою для організаторів.


Al Rayyan

Дизайн стадіонів розроблявся німецькою компанією Albert Speer & Partner. Кожна із споруд відрізняється по формі один від одного і має свої особливі риси. Родзинкою стадіонів стане те, що вони будуть обладнані сонячними панелями. Крім того, будівлі будуть підтримувати особливий температурний режим всередині. Температура на стадіонах не буде більше 28 градусів Цельсія, незважаючи на звичну для Катару спеку.

Al Gharafa
Al Gharafa

Два стадіони будуть перебудовані, три інших побудують заново. Перший стадіон Al Rayyan вже існує. Він розташований в 20 км на північний захід від столиці Доха. Передбачається, збільшити його місткість до 44740 людина.

Al Shamal
Al Shamal

Другий Al Gharafa знаходиться поруч зі столицею. Його місткість також збільшать до 44740 людина. Зовні він буде прикрашений великими різнокольоровими стрічками.

Al Shamal
Al Shamal

Третій стадіон Al Shamal буде нагадувати своєю формою місцеву рибальський човен. Він буде побудований на півночі Катару. Його місткість складе 45120 людина.

Al Wakrah
Al Wakrah

Четвертий стадіон Al Wakrah місткістю 45 тис. буде представляти цілий комплекс. Тут розмістяться торгові центри, басейн, spa зони та інші об’єкти.

Al Khor
Al Khor

П’ятий стадіон Al Khor буде нагадувати за формою раковину. Він розрахований на 45330 вболівальників, повідомляє World Architecture News.