Как выбрать качественный бизнес тренинг

11-20-2016

Відкритий тренінг теж має свої особливості: окрім отримання знань і навичок, учасники можуть обмінюватися досвідом, знаходити нових партнерів, виходити за межі звичних уявлень.
«Тренінги для бізнесу» – надійний партнер для навчання персоналу, рекомендований провідними HR – T&D-фахівцями великих компаній з украиснкими і західними інвестиціями і традиціями.
Ключові напрямки бізнес-тренінгів нашої компанії:
Продаж і переговори
Менеджмент і лідерство
Особиста ефективність
Комунікація, команда і обслуговування
У всіх категоріях представлено широке розмаїття програм, кожну з яких наші експерти багато разів проводили в різних компаніях, продовжуючи постійно актуалізувати і вдосконалювати.
бизнес тренинги

бизнес тренингиЧому співпраця з нами буде ефективним?

Індивідуальні рішення для Клієнта. Ми адаптуємо програми тренінгів під завдання Клієнта, рівень знань і навичок учасників тренінгу, корпоративну культуру та стандарти компанії-Замовника, шляхом проведення предтренинговой діагностики.

Орієнтація на результат Клієнта. Ми беремося тільки за ті проекти, в яких маємо експертну позицію, і можемо бути корисні Клієнтові. По завершенні тренінгу ми здійснюємо ряд посттренинговых заходів, спрямованих на закріплення знань і вироблення нових навичок в учасників.

Практична спрямованість тренінгів. Наші тренінги побудовані на такому співвідношенні теорії і практичних вправ, яке дає найкращий результат для засвоєння. Співвідношення теорії і практики – 30% на 70%. Кейси та практичні завдання засновані на реальних ситуаціях з бізнесу Клієнта.

Вузькоспеціалізовані тренери-практики. Всі тренери компанії – вихідці з бізнес-середовища, мають практичний досвід і є експертами в своїй спеціалізації. Всі знання, які вони передають, перевірені і відшліфовані роками особистої практики. Ми вміємо говорити про складне просто і доступно, зрозумілою для людей з бізнесу мовою.

Інструментальні і спонукають до дії тренінги. По закінченні тренінгу учасники виходять від нас з набором прикладних інструментів, які апробовані і реально застосовні в робочих умовах, і з бажанням застосувати отримані інструменти в своїй роботі.

Спільний пошук рішень. У тренінгу ми не тільки даємо прикладні інструменти, ми залучаємо учасників пошук нових унікальних рішень, ми не годуємо смачною рибкою», і не просто даємо вудку», ми мотивуємо вчитися «ловити рибу»!

Крім того, фахівці нашої компанії постійно підвищують рівень власної компетентності, проходячи навчання у провідних західних і вітчизняних майстрів, відвідуючи тематичні конференції, круглі столи, форуми та інші розвиваючі заходи, тому програми тренінгів постійно удосконалюються, наповнюються актуальними технологіями і реалізуються в самих сучасних форматах.