Как провести звукоізоляція квартири

11-16-2016

Машини їздять по нічних вулицях рідко, залізничний транспорт або метро розташовані в півкілометра і більше, вони не створюють шум в квартирі. Але такі місця зазвичай ізольовані від великих транспортних розв’язок і добиратися по справах можна тільки на автомобілі. Більшість же великих кварталів, особливо новобудов, побудовано поруч з дорожніми розв’язками і магістралями міста, тому потрібна звукоізоляція квартири. При старій технології будівництва, реалізованої в будинках сталінської архітектури», зробити звукоізоляцію в квартирі можна, застосувавши якісні вікна і склопакети, особенноесли зберегти структуру вікна і ставити два склопакета. звукоизоляция квартиры

У новобудовах про ізоляцію квартири (в тому числі і від сусідів) доведеться подбати самим.Будівельники пропонують ряд рішень, пов’язаних з серйозним зменшенням обсягів приміщень.Звукоізоляція підлоги квартири — неосвоєний ними спосіб зниження шуму. Хіба що стіни можуть облицювати гіпсокартоном, підклавши шар мінеральної вати.звукоизоляция

Це все старі технології. Компанія Ruspanel виробляє спеціальні сендвіч-матеріали, покликані забезпечити звукоізоляцію житлового приміщення так, що рівень шуму в ньому знизиться на 43 дБ. При цьому наші рішення і технології придатні, щоб выполнитьзвукоизоляцию стін в квартирі, підійдуть для звукоізоляції стелі. Для підлоги з будь-яким покриттям, будь то паркет, ламінат або кахель і кам’яна плитка, ми пропонуємо два рішення.

Панелі Comfort — сендвіч з ДВП особливої структури і ЕППС, укладаються на стяжку і забезпечують хорошу звукоізоляцію, але застосовуються для сухих приміщень по стяжці або по фанері.

Панелі АнтиСтук — сендвіч з спіненої гуми і ЕППС — придатні для звукоізоляції підлоги вологих приміщень: ванних і туалетів. Крім того, особливі властивості панелей АнтиСтук дозволять прибрати шум кроків, що актуально при обробці квартир у два рівня і котеджів в кілька поверхів.

Звукоізоляція підлоги в квартирі забезпечується для всіх видів приміщень. Її побічний ефект — термоізоляція. Такі приміщення дешевше кондиціонувати, зменшується витрата тепла взимку і електроенергії влітку

Як звукоізолювати квартиру своїми руками

Як правило, новобудови здаються з бетонними стінами і пеноблоковыми перегородками, нерідко здають лофти — приміщення з вільним плануванням.Ось тут можна застосувати звукоізоляційні рішення Ruspanel, крім панелей Comfort і АнтиСтук, для мокрих зон можна будувати перегородки з Kremlin Block — сендвічів з застосуванням ЕППС і готового під обробку СМЛ з гладкою поверхнею.

Застосовувати ці матеріали можна самостійно, працювати з ними — одне задоволення: потрібно лише замовити вирівняні стіни будівельників. Можна звернутися і до наших майстрів, які виконають роботи по звукоізоляції стін, підлоги і стелі швидше і якісніше, так як особливу важливість має закладення швів при укладанні звукоізолюючих матеріалів на стіни, на підлогу. Монтаж звукоізоляції стелі трудомісткий: ми можемо запропонувати послуги наших майстрів.

Отже, самостійно виконуючи роботи по звукоізоляції стін квартири, слід застосовувати матеріали, використовуючи клей, так як виключається передача звуку по монтажним дюбелів, матеріал «працює» на поглинання звуку в повну силу. Звукоізоляція підлоги квартири виконується аналогічно, але до швах особливу увагу: їх потрібно «пройти» спеціальним поліуретановим герметиком.

Звукоізоляція стелі квартири — справа трудомістка. Але і тут переваги матеріалів Ruspanel дозволяють вирішити відразу 2 завдання. В результаті робіт ви отримаєте рівна стеля, великі розміри панелей, що дозволить забезпечити гладкість поверхні.

Вартість звукоізоляції квартири складається з ціни звукопоглинальних матеріалів і ціни монтажних робіт. При цьому ви можете, проконсультувавшись з нашими фахівцями, вибрати і більш дешеві матеріали для тих приміщень, в яких рівень шуму не важливий.

Як змусити не шуміти сусіда — проблема новобудови

Якщо ви вирішили купувати житло в новому будинку, звукоізоляція квартири — це не примха, а необхідність.

Ремонт не припиняється тривалий час з моменту заселення, лише через 7-10 років «заспокояться». Запропонувати сусідові звукоізоляцію підлоги, щоб менше чути — це рішення може спрацювати, при цьому ви заощадите на звукоізоляції стелі своєї квартири.Скооперуйтеся і отримаєте хороший результат, переконайте сусіда в тому, що якщо він застосує звукопоглинальний матеріал Ruspanel Comfort, всі залишаться задоволені.

Звукоізоляція стелі, стін і підлоги квартири в новобудові — це область застосування наших матеріалів. Зверніть увагу на нашу продукцію, вивчіть її властивості. Бетон — прекрасний провідник звуку, тому покривши його звукоізоляцією, можна зменшити настирливий шум ремонту від сусідів.

Звукоізолювати від сусідів стіни в новобудові також необхідно: вони виконані з бетону, прекрасного передавача звукових хвиль. Перегородки з піноблоків в цьому плані краще, але якщо їх товщина в районі 100 мм. Звукоізоляція перегородки між кімнатами і квартирами повністю погасить шум сусідів, т. зв. «повітряний шум».

Зменшити шум вулиці дозволить застосування особливих рішень — склопакетів, а також облицювання укосів із застосуванням матеріалів Ruspanel.

Звукоізоляція квартири в панельному будинку і «хрущовці»

Як відомо, панельні будинки, як гуртожитки: ви чуєте шум сусідів, сусіди — ваш. Звукоізоляція стін від сусідів в панельному будинку, застосування звукопоглинання на підлозі і стелі зроблять малогабаритну квартиру тихим і затишним місцем для проживання.

При цьому якісно виконується звукоізоляція некапітальних перегородок між квартирами і звукоізоляція віконних блоків, щоб зменшити шум з вулиці.

Нерідко панельні будинки облицьовують зовні за міською програмою заощадження тепла, і це вкупі з установкою нових вікон знижує шум у квартирі. Звукоізоляція стін залишається на вибір мешканців. Компанія Ruspanel гарантує прийнятні ціни матеріалів і готова інструктувати, якщо власник житлового приміщення вирішив, що звукоізоляція стін своїми руками йому по силам.

Ruspanel відповість на всі питання: як зробити звукоізоляцію в квартирі, які матеріали застосувати для звукоізоляції стін, підлоги і стелі, які супутні матеріали потрібно придбати, як виконати всю роботу самостійно на професійному рівні.

Виробництво звукоізоляційних матеріалів для квартир і котеджів

Звукоізоляційні матеріали для квартир мають необхідні сертифікати та можуть застосовуватися як в житлових будинках, так і в котеджах, у яких найчастіше є необхідність звукоізолювати підлогу, щоб зменшити стукіт кроків. Тихі місця, в яких будують котеджі, позбавляють від необхідності звукоізолювати стіни і стелі.

Діяльність нашої компанії — виробництво звукоізолюючих матеріалів для стін і перегородок, підлоги і стелі високої готовності, що забезпечують низькі трудовитрати при виконанні робіт і не потребують особливих будівельних навичок.