Ізраїльська армія отримає «літаючих слонів»

0
351

Компанія Elbit Systems уклала контракт з міністерством оборони Ізраїлю на розробку безпілотного літального апарата, призначеного для пе,ревозки вантажів. Модель, що отримала назву «Літаючі слони», повинна буде доставляти спорядження в ході виконання військової операції.

Конструкція апарату буде базуватися на колісній вантажній платформі, на якій можна буде перевозити амуніцію, їжу і воду. Максимальна вантажопідйомність моделі складе близько тонни. Платформа буде закріплена на спеціальному параплані з сервосистемами.

Передбачається, що «Літаючі слони» зможуть літати на кілька кілометрів. Вони будуть оснащені GPS для доставки вантажів в потрібну точку. Перші льотні випробування апарату заплановані на наступний рік, повідомляє Flight Global. Нагадаємо, схожі системи для повітряного перевезення вантажів на полі бою вже розроблялися раніше іншими компаніями. Так ізраїльська компанія Urban Aeronautics в минулому році представила проект «Повітряного мула», про що Железяка.сом вже писала. Подібні проекти цікавлять і Пентагон, який уклала контракт на розробку літаючих всюдиходів.