Ищите профессионалов в инвестировании? Можете посмотреть здесь!

1-21-2017

Если Вы  Ищите профессионалов в инвестировании? Можете посмотреть здесь! Рекомендую!

инвестиции
Збираючись стати інвестором, кожен з нас замислюється, що це за процес і як з’явилися перші інвестиції. Найпростіший варіант отримати початкові знання – це знайти інформацію в Інтернеті, чим ми зараз і займемося.

Виявляється, визначення процесу інвестування сягає своїм корінням в глибину століть. Ще при феодальному ладі вступ феодала у свої права називалося «инвеститурой».

У період середньовіччя відкриття нових земель давало можливість стати багатою людиною і принести дохід своїй країні у вигляді людських і сировинних ресурсів.

Так відкриття Америки і експедиції в ці нові землі якраз і стали першими «IN-West-ициями». А першими великими інвесторами, звичайно ж, були королі та їх держави. Досліджуючи сам процес перше інвестицій, можна побачити, що тут були і вдалі приклади, які призводили до великих дивідендів і не тільки матеріального характеру, але були випадки і повної втрати інвестицій.

Ось і зараз нам хочеться вкласти свої перші інвестиції правильно, щоб отримати прибуток. Така задача може стати непосильним тим, хто в цьому нічого не розуміє, але якщо зануритися з головою в світ інвестування, то багато дії стають зрозумілими і простими.

Так що треба трохи підучитися і грамотно вкласти чесно зекономлені капітали. Вивчимо кілька правил і порад для початківців інвесторів, а потім кожен зможе застосувати їх на практиці.

Звід правил, перерахованих тут, актуальний для будь-якої сфери інвестиційної діяльності. Будь це хоч фондові інвестиційні паї, банківські внески, страхові внески, торгівля на ринку цінних паперів або нерухомістю.

Перші інвестиції

1. Необхідно вивчити різні варіанти інвестування.

Вивчіть всі основні поняття і термінологію в даній області. Адже не можна вкладати гроші в те, чого не розумієш. Прислухайтеся до думки професіоналів з великим досвідом успішних вкладень. Але завжди потрібно бути напоготові, щоб не потрапити «в лапи» маніпуляторів, які шукають свою вигоду в будь-якій ситуації.

2. Останні гроші інвестувати не варто. Вкладати можна тільки надлишки сімейного бюджету.

3. Реально дивіться на речі. Варто весь час враховувати співвідношення ризиків і доходів.

4. Встановіть собі заборона інвестування в чужі гроші.

Поставтеся до цього правила з усією серйозністю, адже ризики розпорядження чужими грошима можуть бути колосальними. І якщо ви не супер професіонал в інвестуванні, то чужі гроші – не ваша дорога. Їх найлегше втратити, а віддавати потім все одно доведеться.

5. Майте свою думку і не потрапте під чужий вплив. Не погоджуйтеся на сумнівні оборудки, обіцяють величезні доходи. Напевно це якась махінація, в якій вам не вдасться зберегти свої капітали.

6. Інвестуйте в проекти, в яких ви добре розбираєтеся.

Вивчіть і кілька разів перевірте всі зібрані у справі документи. Дивіться на реакцію співробітників банку чи брокерській компанії, коли ставите свої питання. Якщо вони не однозначні або представник компанії втрачає своє терпіння, доносячи інформацію, то краще угоду не робити, тим самим зберігши свої кровні.

7. Головне, не поспішайте, адже поспіх потрібна тільки при лові бліх. Зважте всі «за» і «проти».

перші інвестиції
8. Розробіть свою інвестиційну стратегію. Визначте цілі та завдання власного підприємства, і подумайте, який результат повинен бути в кінці.