Інженер з Підмосковя будує «Ноїв ковчег»

0
370

Незвичайну рятувальну капсулу спроектував колишній військовий інженер з Підмосков’я. Євген Убійко вважає, що його винахід дозволить вижити під час практично будь-яких катаклізмів.

Всередині капсули до 20 осіб зможуть сховатися від несприятливих факторів: аномальної спеки, холоду, отруйних речовин, сильного урагану, навіть від землетрусу.

Інженер встиг побудувати лише внутрішній корпус притулку. За формою він нагадує величезну металеву гайку, покриту фольгою. Всередині капсула розділена на три приміщення, які поки порожні. За словами винахідника, це майбутні тамбур, кают-компанія і склад для продуктів і обладнання.

Всередині капсула буде відбуватися панелями, за ними розташуються акумулятори, балони води. Все, що необхідно для автономного перебування протягом 40 діб.

Євген Убійко сподівається знайти інвестора, завершити дослідний зразок і продати ідею державі. За його розрахунками, коштуватиме сучасний «Ноїв ковчег» буде близько 80 тис. доларів. Творець рятувальної капсули переконаний: якщо охочих вкласти гроші в проект не знайдеться, то винахід можна буде легко переобладнати в сауну або промисловий холодильник, повідомляє РИА-Новости.