Індія створила власну бомби з лазерним наведенням

0
314

Індія створила власну авіаційну бомбу з лазерним наведенням LGB. Розробка бомби велася в рамках більш масштабної програми зі створення нових озброєнь для ВВС.

Нова бомба важить 454 кг. В LGB використовується система лазерного підсвічування мети і наведення по лазерному мітці, розроблена індійською компанією Aeronautics Development Establishment. Ця система пов’язана з системою наведення, що складається з рулів в носовій частині бомби. Крім того, індійська лазерна бомба отримала хвостове оперення, що дозволяє продовжити падіння боєприпасу.

До теперішнього часу ВПС Індії провели два випробування нового боєприпасу, які відбулися наприкінці січня 2010 року на полігоні Чандіпур. За оцінкою випробувачів бомби влучили точно в призначені для них мети. Параметри проведених випробувань, такі як висота і швидкість скидання, ВПС Індії не оприлюднили. Авіабомби скидалися з винищувачів Sepecat Jaguar. Коли саме ВПС Індії мають намір прийняти на озброєння нову бомбу, поки невідомо, повідомляє Lenta.ru.