Грінвілль Парк в Києві огляд

11-9-2018

Гринвилль Парк в Киеве обзор
Багатьом киянам і бажаючим осісти в столиці є ятався бум на так звані smart-квартири (а по суті – малогабаритне житло) в 2016-2017 роках. Як і маса публікацій про позитивні і негативні аспекти подібних квартир. Що відбувається зараз з “малометражки”, який попит на них і чи планують провідні девелопери продовжити будівництво такого житла, – дізнавалася КіевVласть.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы на форумах Гринвилль Парк в Киеве
На ринку житлової нерухомості зростає попит на двокімнатні квартири. Цьому сприяють і розстрочки від забудовників. Про це в коментарі УНН розповів експерт з нерухомості Денис Шульга. “Традиційно в Україні користуються попитом одно – і двокімнатні квартири. Як тільки криза сталася – були популярні однокімнатні. Зараз все трохи стабілізувався і вже користуються попитом і двокімнатні.
Житлові новобудови є якісними і довговічними за “хрущовки”. Також нові будинки є тепліше житло зведено 20-30 років тому. Про це розповів експерт з нерухомості Денис Шульга. “Сьогодні переважна більшість забудовників намагаються будувати красиво і якісно, щоб не псувати свою репутацію. Вони будуть використовувати переважно монолітний каркас, це довговічний каркас.
Нові будинки більш енергоефективні порівняно з основним житловим фондом, що складається з “хрущовок” і “панельок”. Енергоефективність новобудов вище на 50%. Таку думку висловив експерт з нерухомості Денис Шульга. На думку експерта, непогано зберігають тепло старі будинки, побудовані в 19 – початку 20 століття, оскільки в них дуже товсті стіни.
Ціни на ринку первинної житлової нерухомості на сьогоднішній день стабільні. Про це розповів експерт з нерухомості Артур Пилипчук. “Ситуація на первинному ринку, з точки зору цін, стабільна. Ціни кілька місяців стоять на місці”, – сказав експерт. За його словами, влітку спостерігалося деяке сезонне зниження активності покупців.
Про це сказав експерт з нерухомості Андрій Ярема. “Нові будинки значно енергоефективні. Але тут треба враховувати клас будинку: є будинки, які утеплюються пінопластом, є ті, які утеплюються мінватою, є будинки, де центральне опалення, а є ті, де автономне.Так ось там, де автономне – той будинок буде значно більш енергоефективним, менші витрати.
Нерухомість в нових будинках є ласим шматочком для покупців. Сучасні будівельні технології дозволяють зводити житло, яке за більшістю параметрів значно краще, ніж панельні будинки радянського зразка. Крім того, такі квадратні метри забудовники вимагають ціну трохи нижче, ніж довелося б викласти за готове житло в такому ж районі.