Google інвестує $1 млн. в кабіни з педалями

0
199

Новозеландська компанія Shweeb виграла конкурс перспективних проектів, організований Інтернет-гігантом Google. Як переможець Shweeb отримає 1 млн. доларів на розвиток. Запропонований новозеландської фірмою проект – монорейкова дорога, по якій можна буде їздити в кабінах, що приводяться в рух за допомогою педалей.


Shweeb

Виконана у формі краплі кабіна буде вміщати одного пасажира. Завдяки своїй обтічній формі вона буде рухатися швидше звичайного велосипеда. За словами представників компанії, такий монорельсової дорозі можна буде їздити зі швидкістю 30 км/год на далекі дистанції, навіть якщо людина до цього спеціально не тренувався.

Shweeb

Пробний 200-метрова ділянка дороги вже побудовано. Shweeb спорудила його в парку розваг у місті Роторуа в Новій Зеландії. Ділянка являє собою два треки, паралельних один одному, завдяки чому райдери можуть позмагатися один з одним в швидкості.

Shweeb

Кабіни будуть підвішені на висоті 5-6 м над землею. Якщо одна з них буде рухатися швидше інших, аварії не відбудеться, оскільки вони мають вбудовані амортизатори удару.

Shweeb

Shweeb планує витратити отримані від Google кошти на будівництво ще однієї дороги. Де вона з’явиться, поки не вирішено. Можливо, це буде одне з міст США, Південної Кореї або Великобританії, повідомляє Spiegel.

Shweeb
Shweeb
Shweeb
Shweeb