Гироскутеры

11-30-2016

Виробництво там поставлено на потік — електросамокати і електровелосипеди, моноколеса і, звичайно, безліч видів Сегвеев (англ. Segway, італ. segue [ˈsegwe], що в перекладі означає «йди, йди за»). Сама назва фірми-виробника стало прозивним і для транспортного засобу — але вони були винайдені в Китаї?
Сегвей, як і згодом гироскутеры, задумали і спроектували зовсім не в Китаї, а в США. І якщо перенесення виробництва гігантів електроніки із США за океан для зниження власних витрат на виробництво — це ініціатива виробників, то у випадку з гироскутерами ініціатива належить китайській стороні. Пропоную Вам купити Гироскутеры из USA girostore.in.ua за найкращим цінамигироскутеры

Слідом за сегвеями популярність в США набули невеликі гироскутеры виробництва компанії IO Hawk. Головна причина популярності — це легкість управління і маневреність, навчитися кататися на такому скутері можна буквально за кілька хвилин.

Згодом вартість була знижена до $1200, але назвати ці гироскутеры “доступними кожному” язик не повертається.
Відтворити конструкцію виявилося нескладно — два колеса на гироскутере розташовані на одній осі і він автоматично балансує при зміні положення корпуса людини. Сигнали з гіроскопічних датчиків нахилу надходять на мікропроцесори, які керують рухами двигунів. Кожне колесо приводиться в обертання своїм власним електродвигуном, який реагує на зміни рівноваги скутера і тиску на платформи для ніг.

Використовуючи власні плати управління та типові елементи живлення, китайцям вдалося швидко і серйозно здешевити вартість гироскутеров. Саме ця модель від IO Hawk і стала похідною для першої хвилі “китайських” гиробордов.
Як так відбувається, що одна і та ж модель продається під десятками назв на великих торгових площадках в Китаї? Що ж, схема виробництва гироскутеров знову відправляє нас в історію — потокове виробництво в режимі конвеєра дозволяє зібрати гироскутер з типових деталей: беремо електромотори в колесах, керуючу плату, міцний металевий каркас з поворотним механізмом, акумуляторну батарею і датчики, збираємо разом — і гироскутер готовий!
Таких компаній на початку 2015 року діяло приблизно двадцять, а до початку 2016 року їх кількість зросла майже до 500. Кількість компаній, що виробляють складові елементи для гироскутеров, підрахувати і зовсім проблематично.

Саме на цьому етапі почалася боротьба за якість та асортимент продукції. Треба відверто визнати, що серед перших партій траплялися низькоякісні і навіть браковані скутери. Китайці намагалися заощадити на якості акумуляторної батареї, експериментували з компонуванням керуючої схеми і її монтажем. Найзаповзятливіші навіть примудрялися встановлювати батареї половинної ємності!

Дива не сталося. Переміг у підсумку варіант з використанням акумуляторних осередків відомих виробників, таких як Samsung, LG і т. п. На ринку гироскутеров побутує міф, що батареї бувають “Samsung” або “поганий NoName”. Насправді, справжніх акумуляторних елементів від Samsung просто не вистачає для всіх бажаючих, тому вступають у справу і менш відомі, але не менш якісні виробники батарей.
Характеристики таких батарей можуть навіть перевершувати за параметрами комірки від Samsung — ось вона, сила конкуренції! Відмінності у вартості електроніки при масовому замовленні мінімальні (5-10 доларів за одиницю), і формат єдиної керуючої плати визначився досить швидко.

Простір для модернізації відкрився при експериментах з розміром електромоторів, вбудованих в колеса. Поступово асортимент розмірів збільшився і з’явилися моделі з 4.5″, 6.5″, 8″ і 10″ колесами. При збільшенні розміру коліс доопрацювання самого гироскутера мінімальні — деколи потрібно додаткове зміцнення алюмінієвої рами, керуюча ж схема з датчиками залишається незмінною.

Всі інші функціональні можливості (Bluetooth-колонки, підсвічування, фотоелектричний датчик і брелок управління) монтуються на єдину, найбільш “вдалу” базову модель. За один рік асортимент гироскутеров значно розширився, а середню по Китаю якість продукції зросла завдяки серйозній конкуренції між складальними цехами і постачальниками.
До цього ринку придивляються і лідери китайської промисловості — наприклад, Xiaomi, випустили свій варіант сегвея, але їх продукція знаходиться в більш високому ціновому сегменті.
segway
Ми в iCover довго вивчали зростаючий ринок гироскутеров, знайомилися з продукцією різних постачальників і прийняли рішення про початок ексклюзивної співпраці з Novelty Electronics, яка офіційно імпортує гироскутеры з Китаю, заплативши мита, сертифікує продукцію для продажу на території Росії і надає офіційну гарантію на всі гироскутеры Novelty.
Novelty Box
Купуючи гироскутеры Novelty в магазині iCover, ви можете бути впевнені, що вони потрапили в країну офіційно, з оплатою всіх мит і зборів. Приємним бонусом для покупців стануть звичні для офіційних товарів речі — інструкція російською мовою, зручна упаковка з ручкою і наша готовність допомогти з обслуговуванням.
gyro
Звичайно, кожен може ризикнути і замовити кілька штук з Китаю в роздріб. Але, по-перше, це лотерея, а, по-друге, “економія” складе лише ~10% вартості.
В Росію гироскутеры Novelty їдуть методом контейнерних перевезень (ніякої “Пошти Росії”). Потрібно розуміти, що гироскутеры — це не мішок картоплі і вимагають дбайливого перевезення.
iCover працює з 2007 року, ми не міняємо юридична особа і завжди готові допомогти з обслуговуванням
демократична вартість, доставка в день замовлення по Москві або експрес-доставка до дверей по всіх містах Росії
персональний електротранспорт практично безпечний для навколишнього середовища

У разі порушення умов транспортування може пошкодитися не тільки пластиковий корпус, але і станеться мимовільне загоряння батареї. Шанси на таке пригода в сухому контейнері, де надійно закріплені гироскутеры укладені рівними рядами — мінімальні.
Novelty
Базовою моделлю гироскутера є модель Novelty L1, а всі її модифікації L1-A, L1-B, L1-C, L1-E, L1-F оснащені додатковими бонусами. Для аудиторії молодший доступна модель Novelty L1-З – порівняйте її розміри з “дорослим” гироскутером:
Крім неї доступні моделі Novelty F1 – з ручкою, і екзотичний Novelty F5 – унікальний чотириколісний електроскутер. Гироскутеры продовжують постійно вдосконалюватися — моделі Novelty L1-E (і Novelty L1-F) оснащені оновленими керуючими платами і датчиками-кнопками, распознающими натискання.
Ми будемо і далі стежити за новинками та інноваціями у сфері персонального електричного транспорту, а поки пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з вже сьогодні доступними моделями від Novelty:
Novelty Electronics F1

Ручка допомагає тим, хто вперше стає на гироскутер, адже для початку і для закінчення руху, необхідна мінімальна вправність. Управління відбувається аналогічно іншим гироскутерам, ручка допомагає зберігати рівновагу.
Вага: 18 кг;
Дальність поїздки: 20 км;
Час зарядки: 3-5 годин;
Навантаження: 120 кг;
Максимальна швидкість: 10 км/год;
Розмір коліс: 8 дюймів;
Потужність двигуна: 350Вт х 2;
Напруга зарядки: AC 110 — 240 В, 50-60 кГц;
Потужність батареї: 158 Вт*год;
Novelty Electronics L1-B
novelty l1-b
Гироскутер Novelty Electronics L1-B з великими 10″ колесами з дозволить підійматися на гірки з кутом трохи більше 15 градусів і забезпечить більшу маневреність. Додатковий бонус — великі колеса виглядають переконливо, що важливо для підтримки «вау-ефекту» при русі серед пішоходів.
Вага: 13,5 кг;
Дальність поїздки: 20 км;
Час зарядки: 3 години;
Навантаження: 120 кг;
Максимальна швидкість: 10 км/год;
Розмір коліс: 10 дюймів;
Потужність двигуна: 350Вт х 2;
Напруга зарядки: AC 110 — 240 В, 50-60 кГц;
Потужність батареї: 158 Вт*год;
Напруга: 36 В / 4.4 А*год літієва батарея.
Novelty Electronics L1-F
1
Міцна конструкція здатна витримати максимальний вагу до 150 кілограм, а ще у Novelty L1-F оновлена плата і вдосконалене управління.
Вага: 12 кг;
Дальність поїздки: 20 км;
Час зарядки: від 3 до 5 годин;
Навантаження: 150 кг;
Максимальна швидкість: 10 км/год;
Розмір коліс: 8 дюймів;
Потужність двигуна: 350Вт х 2;
Напруга зарядки: AC 110 — 240 В, 50-60 кГц;
Потужність батареї: 158 Вт*год;
Напруга: 36 В / 4.4 А*год літієва батарея.
Novelty Electronics L1-Е
5
Novelty Electronics L1-Е оснащений вбудованими динаміками, які можуть програвати музику з вашого смартфона за допомогою Bluetooth. Звуковий супровід може підвищити вашу помітність — це важливо на етапі навчання і при першому русі в натовпі. Можливість відтворення музики може бути актуальною під час проведення масових заходів або промо-акцій, коли необхідно привернути увагу відвідувачів.