ГАЗ представив новий гусеничний снігоболотохід

0
206

«Заволзький завод гусеничних тягачів» «Групи ГАЗ» представив на VI Міжнародній виставці технічних засобів оборони і захисту «Оборона і захист-2010» нову перспективну модель гусеничного снегоболотохода ГАЗ-34039 «Ірбіс».


ГАЗ-34039

Принципово нова модель гусеничного снегоболотохода ГАЗ-34039 «Ірбіс» спеціально створена для експлуатації в особливо важких дорожніх і кліматичних умовах, для перевезення людей і вантажів за межами доріг загального користування. Основні відмінності снегоболотохода від попередніх моделей – об’ємний монокузов, збільшена кількість посадкових місць (12 включаючи водія), комфортабельний салон. Вантажопідйомність машини – до 2 т.

У новому снегоболотоходе значно вдосконалена ергономіка робочого місця водія: встановлена сучасна, інформативна панель приладів; покращена оглядовість кабіни і салону; термошумоизоляция салону виконана із застосуванням сучасних матеріалів; у салоні встановлений додатковий незалежний обігрівач.

Компонування моторного відсіку «Ірбіса» також змінено: двигун закапотирован всередині салону, що полегшує обслуговування силового агрегату, особливо в холодну пору року. Двигун обладнаний автономним підігрівачем, що працюють на дизельному паливі, а система охолодження двигуна оснащена гідравлічним приводом.

На машині встановлена електромеханічна лебідка з тяговим зусиллям 7 тис. кг. Кузов виконаний у відповідності з вимогами ГОСТ за максимально допустимими габаритами транспортних засобів для доріг загального користування, що дозволяє безперешкодно перевозити машини до місця призначення по дорогах загального користування.

Гусеничний снігоболотохід розрахований на експлуатацію і безгаражное зберігання при температурах навколишнього повітря від -50 до + 40 градусів Цельсія, а також у гірській місцевості з висотою над рівнем моря до 4,65 км. «Ірбіс» здатний долати водні перешкоди: рух на плаву здійснюється за допомогою гусеничного рушія. Старт серійного виробництва гусеничного снегоболотохода ГАЗ-34039 «Ірбіс» запланований на 2011 рік.