Фильтры Fleetguard

11-10-2016

Якщо розглядати історичний процес як безперервний рух від одного ступеня розвитку до іншого, більш високо організованої, то яскравою ілюстрацією до нього (природно, в плані розвитку техніки) може служити історія розвитку компанії Fleetguard, Inc. Досить сказати хоча б про те, що з моменту заснування фірми, а сталося це в 1958 році в американському штаті Індіана Компанія Fleetguard перетворилася в одного з світових лідерів по проектуванню і виробництву систем повітрозабору для важкої техніки, систем фільтрації і обробки вихлопів. Хочу порекомендувати Вам сайт, де Вы можете купить високоякісні Фильтры Fleetguard

Фильтры
15 дистриб’юторських центрів, три спільні підприємства та більше 23 тисяч дистриб’юторів, розташованих на всіх континентах планети. Серед постійних клієнтів фірми – такі гранди європейської та світової індустрії, як Mercedes-Benz, Volvo, DAF, Ford, Hitachi і багато інших.

Fleetguard – це не тільки власний бренд, давно вже не потребує рекомендаціях, але і продукція та послуги таких відомих світових торгових марок, як Nelson, Kuss Filtration, Separation Technologies, Emission Solution, Універсальний Silencer. Структурно Fleetguard являє собою одне із стратегічних бізнес-напрямків компанії Cummins Diesel – визнаного «глобального» лідера у сфері виробництва дизельних двигунів. У свою чергу, Fleetguard, Inc. об’єднує три філії, ефективно доповнюють один одного в області фільтраційних систем: Kuss Corporation, одного з провідних виробників автомобільних внутрішньобакових паливних фільтрів, Універсальний Silencer, виробника великих фільтраційних систем для промислового застосування, Separation Technologies, що спеціалізується в області промислової гідравлічної фільтрації.

Сьогоднішня продукція Fleetguard – це виготовлені з використанням новітніх технологій повітряні, паливні і гідравлічні фільтри, фільтри систем охолодження, повний асортимент продукції для експлуатації в екстремальних кліматичних умовах, всілякі супутні інструменти та аксесуари. В цілому асортимент продукції компанії налічує понад п’ять тисяч найменувань високоякісних виробів.
Ось лише кілька прикладів тих передових технологічних розробок компанії, які дозволяють Fleetguard впевнено займати провідні позиції на світовому ринку фільтраційних систем, навіть в умовах жорсткої конкуренції:
● концепція фільтрів накручивающегося типу скорочує час простою двигуна та зменшує втрати масла;
● технологія перепускних фільтрів збільшує інтервали між сервісним обслуговуванням і, як наслідок, термін експлуатації двигуна;
● саме Fleetguard першою почала використовувати в фільтрах систем охолодження хімічні реактиви, що забезпечують кращий захист двигуна і спрощують його експлуатацію;
● за рахунок використання водно-сепараційний систем значно поліпшується продуктивність і забезпечується найкраща захист компонентів паливних систем.
Завдяки широкому застосуванню цих інновацій Fleetguard вдалося в буквальному сенсі трансформувати всю індустрію паливних систем для важкої техніки, а також підняти на якісно новий рівень систему обслуговування клієнтів.
Ще одним досягненням, яким по праву може пишатися компанія, стало створення нового багатошарового фільтруючого матеріалу – Stratapore, що забезпечує високу ефективність фільтрації і збільшує термін експлуатації двигуна. Stratapore складається з п’яти шарів (один шар целюлози, три – поліестеру і додатковий захисний шар).
Результати випробувань показали, що Stratapore затримує забруднювачі як мінімум в два рази ефективніше традиційних фільтруючих матеріалів. Сьогодні цей матеріал широко застосовується для виробництва масляних і паливних фільтрів.

Але і це не все. Фахівці компанії розробили не мають аналогів об’єднані полнопоточные/байпассные масляні фільтри з використанням унікальної у своєму роді технології Ventury, завдяки якій стало можливим забезпечити чистоту двигуна і продовжити термін його експлуатації. Фільтри EcoClean, які можна повторно використовувати після чищення, зменшують проблеми з утилізацією. Центрифужні сепаратори, в яких використовується запатентована Fleetguard технологія Cone StaC, забезпечують принципово новий ступінь ефективності фільтрації та ресурсоємності.

Одним з основоположних принципів, якими керується у своїй діяльності Fleetguard, Inc., був, є і буде індивідуальний підхід до кожного клієнта. У цьому плані дуже показовий приклад, коли, керуючись почуттям відповідальності перед замовником, компанія пропонує так звану «першу установку» своєї продукції на обладнання клієнта.

При цьому весь процес відбувається безпосередньо на складальному конвеєрі фірми-виробника. Тим самим виключається встановлення на обладнання некондиційних, а просто кажучи «лівих» комплектуючих. Економічний ефект від такої операції-очевидна.

Недарма такі виробники як Cummins, Komatsu, DAF, Scania, MAN – і це далеко не повний перелік компаній (а всього їх близько 140). віддають перевагу саме таку форму взаємовигідної співпраці з Fleetguard, Inc. Продукція компанії Fleetguard знаходить свого споживача практично у всіх сегментах ринку, де людина «спілкується» з технікою. Список галузей промисловості, де застосовуються фільтри Fleetguard міг би стати темою для окремого матеріалу. Автомобілебудування і гірничодобувна промисловість, будівельно-дорожня промисловість і електроенергетика, сільськогосподарське машинобудування і судноплавство… список можна продовжувати за бажанням.І скрізь клієнт може знайти те, що необхідно саме йому, саме його устаткуванню, саме його техніці. Чим це досягається ? Насамперед тим, що компанія Fleetguard, щорічно витрачаючи чималі фінансові кошти в науково-дослідні розробки, прагне до того, щоб продукція компанії не просто відповідала найжорсткішим міжнародним стандартам, але й за окремими показниками перевершувала їх. Причому в цьому процесі беруть активну участь і клієнти компанії, чиїм запитам і вимогам, зрештою, і має відповідати продукція Fleetguard.В даний час компанія пройшла сертифікацію у відповідності з нормативами ISO 9001/9002 і QS-9000, а міжнародна дистриб’юторська система Fleetguard, Inc. сертифікована по ISO 9000. Все це – результат плідної взаємодії між виробником і клієнтом, що дозволяє компанії постійно покращувати якість продукції, доводячи його до досконалості.