Додаток від Google зможе переводити мову

0
444

Компанія Google має намір представити через 1,5 року новий додаток для мобільних телефонів, завдяки якому користувачі, які розмовляють на різних мовах, можуть чути перекладені фрази в режимі реального часу.

Google Translate буде працювати на пристроях на базі операційної системи Android. Для того, щоб перевести те, що говорить співрозмовник, необхідно буде натиснути спеціальну кнопку. Цим можливості програми не обмежуються. Google Translate дозволяє також співрозмовника чути вже перекладену вашу мову. Сервіс працює наступним чином. Спочатку записуються слова, які передаються на сервери Google, після чого назад надсилається озвучений переклад.

На першому етапі сервіс буде підтримувати тільки дві мови: англійська і іспанська, повідомляє Daily Mail. Між тим, можливість автоматичного перекладу мови скептично оцінюється експертами. На їхню думку, існують певні труднощі зі сприйняттям і перекладом усного мовлення. Наприклад, труднощі, пов’язані з акцентом, здаються непереборними. Жодна система на даний момент не може впоратися з цією проблемою, вважають експерти.