Деміен Хьорст відлив новий череп з платини

0
292

Британець Демієн Херст, має звання найдорожчого сучасного художника, відлив новий череп зразок його знаменитого «Заради любові до Бога». Як і останній, новий череп відлитий з платини та інкрустований діамантами – білими і рожевими.

Нова робота Херста – череп немовляти, і, відповідно, за розміром він менше черепа «Заради любові до Бога». Він стане центральним експонатом першої виставки у новій галереї Ларрі Гагосяна в Гонконзі, що відкривається 18 січня. У компанії Херста Science Ltd відмовилися коментувати вартість черепа.

Череп Заради любові до Бога» – одне з найвідоміших творів Деміена Херста. Він був виготовлений в 2007 році, причому собівартість матеріалів, використаних при його виготовленні, становила близько 15 мільйонів фунтів (череп, інкрустований більш ніж 8600 діамантами).

У 2008 році Херст продав череп за 50 мільйонів фунтів, причому, за твердженням художника, за череп заплатили готівкою, тобто ніяких доказів його продажу він не мав. Більш того, за деякими даними, в числі інвесторів, сплатили покупку, був сам художник, повідомляє Lenta.ru.