Бухгалтерський аутсорсинг

6-9-2021
Male hand is writing in business document lying on the table

Будь-якому комерційному підприємству потрібні послуги досвідченого бухгалтера. Особа, яка буде займатися бухгалтерією, має розраховувати заробітну плату, вести касові та інші бухгалтерські документи, надавати звітність в уповноважені органи. Крім цього потрібно ще враховувати всі найменші зміни в існуючому законодавстві. Якщо всі ці функції візьме на себе керівник компанії, у нього більше ні на що не буде часу. Рекомендую замовити аутсорсинг бухгалтерського на сатйті ebskiev.com за кращою ціною.

Наша бухгалтерська фірма – оптимальний варіант для тих, хто не хоче переплачувати штатним бухгалтеру. Один з основних недоліків штатного фахівця – він може в будь-який момент захворіти або звільнитися. Сплативши вартість бухгалтерських послуг в СПб, ви отримуєте додатковий штат співробітників, які будуть вести ваші справи.

Залучення бухгалтера з боку дозволить власнику бізнесу планувати його розвиток і не мати проблем зі здачею звітності. Досить великою популярністю на ринку користується надання бухгалтерських послуг для ТОВ.

ЩО МИ РОБИМО

  1. Розробляємо оптимальну бухгалтерську і податкову політику, що відповідає специфіці вашої діяльності;
  2. Організовуємо постановку бухгалтерського, податкового та управлінського обліку;
  3. Контролюємо оформлення первинної облікової документації;
  4. Займаємося податковим плануванням;
  5. Готуємо і здаємо необхідну фінансову і податкову звітність до контролюючих органів;
  6. Розробляємо корпоративну звітність для Вашої компанії;
  7. Аналізуємо взаєморозрахунки з контрагентами;
  8. Проводимо консультації з будь-яких спірних питань.

Вартість бухгалтерських послуг

Компанія-аутсорсером, як партнер для ведення обліку пропонує масу переваг. Одне з головних – це економія. Адже оплачувати можна лише разову роботу. Керівник повинен розрахувати витрати на організацію бухгалтерії, а також визначити доцільність її змісту. Вартість бухгалтерських послуг може коливатися, притому переконливо.

Висновок

Аутсорсинг бухгалтерського обліку – це прогресивний спосіб організації обліку. Він вигідний, як початківцям, так і досвідченим бізнесменам. Співпраця з аутсорсингової фірмою дозволяє не тільки скоротити витрати, але і оптимізувати діяльність компанії в цілому.