Будівництво фундаменту

11-28-2016

Будівництво фундаменту

Правильний фундамент під будинок.
Вам набрид галасливий загазоване місто, і ви хочете побудувати затишний заміський будинок, в якому вам і вашій родині буде спокійно та радісно жити? Ви хочете звести невеличку дачу, куди можна буде приїжджати влітку на вихідні? А може бути вам потрібна лазня поряд з вже існуючим будинком? Пропоную вам нашу послугу строительство фундамента

У будь-якому випадку будівництво починається з закладки надійного і міцного фундаменту для будинку. Як правильно його побудувати? Це часто виникає питання, адже він є основною опорною частиною всієї його конструкції.

Головне призначення фундаменту:

витримувати вагу споруди;
забезпечувати її стійкість.
Перешкоджати явищ:

перекіс стін
осідання
виникнення тріщин в стінах
появі тріщин в самому фундаменті
Здавна будівельники встановлювали дерев’яні рубані будинки на великі камені. Проміжки між ними ретельно заповнювали щебінкою і обмазували звичайною глиною. За багато століть в будівництві з’явилося безліч нових матеріалів і технологій. Проте завдання, які виконують фундаменти, залишаються незмінними. Будинок повинен стояти непорушно і міцно, як скеля.

Правильний фундамент.
Фундамент це основа всього будинку, тому роботи по його будівництву повинні враховувати багато факторів. Основні з них :

природні умови
клімат
рельєф місцевості
характер грунту
Будівництво фундаменту
Практично вся територія Росії вкрита піщаними, суглинистими або глинистими ґрунтами. Такі грунти пропускають вологу, можуть осідати і розмиватися. При низьких температурах в зимовий час волога, впитавшаяся у грунт, замерзає, що призводить до ефекту «здуття». Одним словом, щоб уникнути неприємних наслідків всі роботи з проектування та будівництва фундаменту повинні робити професіонали. Вони зможуть досконально врахувати всі нюанси, які можуть виникнути при будівництві саме вашого будинку і зробити його максимально стійким та безпечним. Такі фахівці працюють в нашій компанії.

Компанія “asg-everest” будує тільки якісні і правильні фундаменти від пальових до монолітних.

Будівництво фундаменту прибудови домаБурение свердловини під палю фундаменту.Будівництво стрічкового фундаменту
Наші переваги:

Великий досвід роботи.
Дружний колектив, що складається з досвідчених і умілих будівельників.
Можливість робіт з будівництва фундаментів будь-якої складності.
Якщо ви звернетеся в компанію “asg-everest”, наші фахівці готові виїхати на ваш ділянку для проведення вимірів і визначення особливостей ґрунту на місці будівництва. Після чого ми готові розробити проект фундаменту, для вашого будинку. У проекті будуть враховані всі особливості ділянки. І само собою побудувати фундамент. Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті. Ми будемо раді проконсультувати Вас по будь-яким питанням.

Крім того, у різних розділах нашого сайту ви можете отримати багато корисної інформації. Вирішити для себе на якому саме фундаменті ви хочете побудувати свій будинок. Наприклад, ви зможете дізнатися, чим дрібно заглиблений відрізняється від стрічкового. А стрічковий від стовпчастого? Як уникнути переробок і зайвих витрат? Які традиційні технології виготовлення фундаментів?
Сподіваємося, що ця та інша інформація з сайту фірми “asg-everest” буде цікава і корисна, як нашим потенційним клієнтам, так і професійним будівельникам, в особі яких ми завжди готові бачити наших партнерів.

Ми пропонуємо побудувати якісний фундамент будь-якого типу: під баню, паркан, будинок…

Наша компанія якісно і «під ключ» виконати будь-які ремонтно-будівельні роботи на території Москви і області.