Британці знайшли заміну бензину

0
206

Нове паливо на основі водню, який буде коштувати близько 19 пенсів за літр, може з’явитися у продажу протягом трьох років. Про це заявляють британські фахівці з компанії Cella Energy, що займаються її розробкою. Нове паливо можна буде використовувати в звичайних двигунах внутрішнього згоряння, тому автомобілістам не доведеться купувати нові машини або модернізувати старі.

Водневе паливо буде екологічно чистим порівняно з використовується сьогодні, оскільки в результаті його згоряння буде утворюватися вода.

Фахівці обіцяють, що перші дорожні випробування з використанням даного палива планується провести вже у наступному році.

Існуючі сьогодні способи зберігання водню дорогі і небезпечні. Для того, щоб зберігати нове паливо, в Cella Energy придумали спеціальну технологію. Спільно з вченими з кількох британських інститутів фахівці компанії розробили спосіб упаковки водню в крихітні кульки з полімерного матеріалу. Кульки можна легко транспортувати і перекачувати як рідина. За словами представників Cella Energy, витрата нового палива в машинах буде порівняти з традиційним, повідомляє Daily Mail.