Британець першим пройшов уздовж Амазонки

0
268

Колишній капітан британської армії Ед Стаффорд пройшов майже 6,5 тис. км пішки вздовж Амазонки від її початку до кінця. Він став першою людиною в світі, яка вчинила подібну подорож.

Свій нелегкий похід, повний небезпеки, він почав з південного узбережжя Перу 859 днів тому, завершивши його на півночі Бразилії. Все це час Ед Стаффорд харчувався бобами і рисом, іноді спійманими піраньями.

Найбільш серйозні неприємності мандрівникові доставили місцеві жителі у вересні 2008 року. Голова місцевої громади попросив по радиопередатчику у сусідній громади дозволити британцеві пройти через їх територію. «Відповідь була абсолютно ясний», – пише Ед Стаффорд в своєму блозі. – «Якщо грінго прийде на територію громади, вони вб’ють його».

Британець спробував обійти село, однак був зупинений жителем іншого поселення, який відпустив його з умовою, що той найме провідників з його племені.

За словами Еда Стаффорда, подорож уздовж Амазонки тривалістю 2,5 року обійшлося йому в 100 тис. доларів, повідомляє Guardian.