Бінарні опціони що це таке?

4-12-2017

Бінарний опціон – це одна з різновидів біржового контракту, який використовується для отримання прибутку на рухах ціни активів (валют, акцій, товарів) на світових фінансових ринках. Покупець бінарного опціону в момент покупки робить прогноз як зміниться ціна його активу. Даний фінансовий інструмент володіє фіксованою вартістю, заздалегідь відомим часом закінчення контракту і розміром потенційного прибутку. Рекомендую почитати про http://thisinvest.com/strategiya-nikolaya-kokarya-new-martingale-binarnye-opciony/

Це-розлучення є центром розслідування афер брокерів бінарних опціонів. Наша команда експертів, професійних трейдерів, що працюють з різними брокерами, готові забезпечити наших відвідувачів достовірною інформацією про те, чи є той чи інший брокер бінарних опціонів шахраєм.
Наші відвідувачі задаються питанням: «бінарні опціони це правда чи обман?», «бінарні опціони це розлучення для лохів?» — всім цікаво думка фахівців. Це пов’язано з тим, що сфера торгівлі бінарними опціонами має чималу кількість брокерів-шахраїв, у яких стоїть тільки одне завдання: отримати від трейдера як можна більше грошей, зробити все для того, щоб він програв. Вони можуть спотворювати графіки руху цін, можуть не виплатити заробіток трейдеру або вдатися до інших хитрощів лише з однією метою: «розвести, як лоха». Наші фахівці готові надати вам допомогу.

Наша мета полягає у виявленні махінацій брокерів і надання правдивої інформації, грунтуючись на якій, трейдери будуть захищені. Перевірте наші огляди брокерів у відповідному розділі сайту, щоб дізнатися працює брокер відповідно до норм регулюючих організацій. Якщо ви не можете знайти інформацію про брокера на нашому сайті, відправте запит з ініціацією розслідування діяльності потрібного вам брокера, заповнивши відповідну форму. Ми досліджуємо діяльність брокера і відправимо вам результати по електронній пошті. З-за великої кількості заявок на розслідування діяльності брокерів, що займаються розлученням трейдерів, ми зможемо відповісти не раніше, ніж через кілька тижнів. Для отримання місця в черзі рекомендуємо подати заявку на розслідування якомога швидше.

Бінарні опціони розлучення чи ні?

Думки про те, що бінарні опціони це розлучення для лохів можуть скластися, зокрема, із-за того, що навіть найкращі брокери бінарних опціонів можуть бути відзначені як шахрайські. Наша мета полягає в наданні комплексних оглядів брокерів, заснованих на реальному торгівельному досвіді. Тільки тоді ми можемо бути на 100% впевнені, що якийсь брокер бере участь у нечесних, шахрайських практиках. Торгівля бінарними опціонами є однією з найбільш швидко зростаючих галузей у фінансовій діяльності. Ось чому багато шахраї намагаються вийти на ринок. Ми хочемо допомогти вам з виявленням подібних учасників на ринку і запобігти можливий негативний досвід. Наша команда трейдерів бінарними опціонами працює професійно і має досвід роботи на фінансових ринках більше 5 років. Ми знаємо, як визначити шахраїв.