Біля Домінікани знайдено затонулий корабель зі скарбами

0
155

Дослідники з компанії Deep Blue Marine знайшли стародавній затонулий корабель біля берегів Домініканської Республіки. Він затонув через кілька років, після того, як Христофор Колумб відкрив Америку.

В ході занурень дайверам вдалося підняти на поверхню безліч золотих монет, нефритові статуї і прикраси майя. Представники компанії вважають, що на дні може ховатися ще багато скарбів.

Капітан Вільям Раусон став першим, кому пощастило дізнатися про скарби. «Ми зустріли в місті кількох осіб, які продавали якусь монету. Я купив її, після чого ми переглянули каталоги і зрозуміли, що це одна з самих старих монет, викарбуваних у Новому Світлі».

Раусон і його команда за допомогою гідролокатора просканували дно біля узбережжя. Незабаром вони натрапили на сліди корабля. При зануренні дайвери виявили золоті монети, викарбувані в 1535 році. Вартість тільки одного набору з чотирьох монет склала мільйон доларів. Також дослідники знайшли два дзеркала, виготовлені з піриту. Незважаючи на те, що предмети пролежали на океанському дні понад 450 років, у них ще можна побачити власне обличчя.

На думку представників компанії, іспанський корабель, швидше за все, затонув у результаті дуже сильного шторму, повідомляє Fox News Latino.