BAE System розробляє нові автономні бойові машини

0
195

Британська компанія BAE System веде розробку нових перспективних бойових машин, основне призначення яких-підтримка і забезпечення безпеки рухається військової автоколони.


Bearer і Raider

Серед представлених концептів – 7 різних машин. Перший концепт – це озброєний дистанційно керований робот Pointer (Навідник). Він призначений для виконання нескладних і небезпечних для людини завдань, наприклад, спостереження передового спостережного пункту. Передбачається, що пристрій буде оснащено чотирма поворотними системами гусениць. При горизонтальному їх розташування робот зможе швидко пересуватися по місцевості. У вертикальному положенні гусениці перетворюються у свого роду кінцівки, завдяки яким машина здатна ходити по нерівній поверхні. Pointer може проводити розвідку як на відкритому просторі, так і всередині будівель.

BAE Pointer
BAE Pointer

Ще один концепт – Bearer (Носій). Це модульна платформа, здатна перевозити різні вантажі.

Две машины Raider (впереди) и Charger обеспечивают защиту колонны Atlas и двух бронетранспортеров Safeguard
Дві машини Raider (попереду) і Charger забезпечують захист колони Atlas і двох бронетранспортерів Safeguard

Wraith (Привид) – непомітна розвідувальна машина, що пересувається без водія.

Safeguard (Охоронець) – велика машина для перевезення піхоти, здатна виконувати функції командного пункту. Вона також може перевозити інші транспортні засоби.

Charger (Бойовий кінь) – важка бойова машина, здатна наносити високі пошкодження. Оснащена ракетною системою.

Raider(Диверсант) – досить невелике і швидке автономне атакуюче транспортний засіб, може перевозити різні вантажі.

Atlas (Титан) – модернизируемая система для конвою, що складається з машин, здатних рухатися без водія. Atlas повинні мінімізувати людські втрати під час нападу на колону.