Аматорська космічна ракета все-таки злетіла

0
213

Два ентузіасти з Данії провели успішний запуск «космічної» ракети власної розробки. Ракета з манекеном на борту стартувала з платформи в Балтійському морі. Спочатку запуск планувалося провести ще восени минулого року, про що Железяка.сом вже писала. Однак з-за технічних проблем старт було вирішено відкласти.

Перший запуск аматорської ракети відбувся недалеко від данського острова Борнхольм. 9-метрова 1,6-тонна ракета піднялася на висоту близько 8 км, хоча спочатку планувалося підняти її на висоту 16 км.

Любительская космическая ракета Tycho Brahe

Група, що називає себе Copenhagen Suborbitals, охрестила власну ракету на честь датського астронома Тихо Браге (Tycho Brahe). Ентузіасти мають намір у майбутньому створити повноцінну космічну ракету, яка доставить людини в космос.

Любительская космическая ракета Tycho Brahe

Після запуску залишки ракети благополучно впали в море. Планувалося, що капсула з манекеном спуститься назад на парашутах, однак вони не відкрилися належним чином.

Любительская космическая ракета Tycho Brahe

Вартість проекту аматорської космічної ракети становила 37 тис. євро. Всі кошти були отримані від приватних спонсорів і декількох компаній, серед яких виявилися Air Liquide і Koenigsegg, повідомляє Daily Mail.

Любительская космическая ракета Tycho Brahe